معرفی برند لاسوکس (LASCAUX)

معرفی برند لاسوکس (LASCAUX)

کمپانی لاسوکس Lascaux Microelectronic Device در پارک فناوری هوآیوان در تیان جین چین واقع شده است. این شرکت یک تولید کننده لودسل و سنسور است و یکی از کمپانی هایی است که تجربه بسیار بالایی در زمینه توزین، اندازه گیری صنعتی و کنترل دارد. با سال ها مطالعه و تولید سنسور کیفیت محصولات این کمپانی افزایش یافت و در زمینه تولید سنسور صنعتی بسیار حرفه ای شده است.
محصولات این کمپانی در زمینه های بسیار مختلفی به کار می روند که شامل توزین، متالورژی، پتروشیمی، مواد شیمیایی، فرآوری مواد غذایی، تولید مکانیزه، تولید کاغذ، تولید استیل، حمل و نقل، معدن، سیمان و صنایع کاشی و ... هستند.
این کمپانی به عنوان یک تولیدکننده محصولات توزین و اندازه گیری صنعتی شناخته شده است و مسئولیت بزرگی را بر دوش خود حس می کند. خط مشی این کمپانی این است «ما باور داریم با ایجاد تکنولوژی های جدید و نوآوری در تولید محصولات، می توانیم حمایت بیشتر و بهتری از مشتری های با ارزشمان داشته باشیم و یک رابطه دو طرفه همراه با سود و منفعت برای هر دو طرف داشته باشیم».
این کمپانی در زمینه های مختلف نیز می تواند بهترین شریک شما باشد و تنها به زمینه سنسورهای توزین محدود نمی شود.
شعار: دقیق، قابل اتکا، حرفه ای


یکشنبه 28 دی 1393 11:23 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy