معرفی برند اس کا اف (SKF)

معرفی برند اس کا اف (SKF)

 اس کا اف SKF از سال 1907 تا کنون یک کمپانی جهانی پیشرو در زمینه فناوری و تولید بلبرینگ بوده است. مشخصه اصلی مجموعه SKF را می توان توانایی تولید فناوری و استفاده از آن ها برای تولید محصولات جدید با مزایای قابل رقابت با محصولات مشابه به صورت ادامه دار دانست.
SKF تا به امروز با اتکا به دانش روز دنیا و رعایت خط مشی کلی کمپانی در 40 زمینه صنعتی مختلف ورود کرده است. عوامل موفقیت مجموعه SKF دانش فنی، نیروی انسانی مجرب و رعایت مقررات است.


در حال حاضر تمرکز SKF بر روی ارزیابی و کاهش اثرات محیطی زیستی محصولاتش در چرخه حیاتشان چه در زمان تولید و چه در زمان مصرف به دست مصرف کننده است.
 شعار تجاری: فقط زمین هست که بدون کمک SKF میچرخه!!!
 در حال حاضر 48401 نفر با مجموعه SKF در سرتاسر دنیا همکاری می کنند.
SKF در 130 کشور جهان و در 40 نقطه تجاری مخصوص در حال فعالیت است. کسب و کار این مجموعه به سه بخش مهم تقسیم می شود: بازار تجاری، بازار مکانیزه و کسب و کار خاص. هر کدام از این بخش ها چرخه زندگی کامل مشتری ها را پشتیبانی می کنند و یک دامنه کامل از محصولات، خدمات و راه حل های مختلف را هم به صاحبان صنایع و هم به استفاده کنندگان ارائه می دهد.
تعهد کاری مجموعه SKF به پیشرفت تکنولوژی یک آیتم مهم در راستای باقی ماندن در بازار رقابت و افزایش قدرت رهبری تکنولوژیکی کمپانی است.


SKF یک شبکه بزرگ و قوی جهانی برای پژوهش و توسعه (Research and development) دارد و در این مراکز آزمایشگاه های بسیار مجهزی دارد و با بسیاری از دانشگاه های بزرگ و مراکز تحقیقاتی همکاری می کند و ساخت مراکز جدید و همکاری های جدید همچنان در حال اجراست.
SKF فعالیت هایش را در زمینه پژوهش و توسعه با تمرکز بیشتر بر محصولات و خدمات جدید که تاثیر مثبتی بر محیط زیست داشته باشند ادامه داده است که نمونه ای از این محصولات ایجاد سبد خرید محیط زیستی SKF Beyondzero است.
 سابقه کسب و کار رسمی SKF بالغ بر 107 سال است.
 شرکت SKF هجده مرکز فنی در سر تاسر جهان دارد.

 


یکشنبه 28 دی 1393 12:01 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy