معرفی برند ریویر (REVERE)

معرفی برند ریویر (REVERE)

کمپانی ریویر RT سابقا یک شرکت تابعه از مجموعه شرکت های تکنولوژی های SI بوده است. در 16 جولای سال 1998، کمپانی تکنولوژی های SI اعلام کرد که کمپانی Revere Transducers و کمپانی Allegany را خواهد فروخت.
Rever Transducers به قیمت حدودا 10.4 میلیون دلار نقدا به فروش رسید. ستاد این کمپانی در Tustin کالیفرنیا واقع شده است. RT یکی از چهار تولیدکننده بزرگ لودسل های توزین الکترونیکی، سنسورها و دستگاه های مربوطه هستند. تقریبا 50% از  در آمد سالانه 21 میلیون دلاری RT در خارج از ایالات متحده آمریکا به دست می آید و تسهیلات کارخانه ای این کمپانی در تاستین کالیفرنیا و بردا هلند قرار دارند.
این کمپانی بیشتر از 50 سال پیش بنا نهاده شد و به مرور زمان به برند خود اعتبار بخشید و امروزه تقریبا 8% سهم بازار جهانی لودسل های توزین الکترونیکی را در اختیار خود گرفته است.


یکشنبه 28 دی 1393 12:21 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy