معرفی برند اوهنر (HOHNER)

معرفی برند اوهنر (HOHNER)

شرکت اوهنر Hohner Automáticos دارای رنج وسیعی از اینکودرهای افزایشی و مطلق (incremental and absolute encoders)، سیستم های اندازه گیری خطی مختلف و همه تجهیزات جانبی مورد نیاز برای مونتاژ سنسورها می باشد. در بخش های دیگر سنسور، می توان محصولاتی نظیر پتانسیومتر، شیب سنج و شمارنده ها  را از این شرکت تهیه نمود.


ساختمان مرکزی این شرکت در جنوب شرقی کشور اسپانیا و در نزدیکی شهر بارسلون قرار دارد.
این شرکت در سال 1983 تاسیس گردید و در این مدت با پشت کار در فعالیت های خود همواره در حال توسعه بوده است. این شرکت با سرمایه گذاری در حوزه ی پژوهش و تحقیق همواره محصولات خود را توسعه داده و به دنبال نوآری بوده است. این نوع فعالیت ها باعث جلب رضایت مشتری ها گشته و میزان اطمینان از موفیقیت این شرکت را در طولانی مدت تضمین می کند. این شرکت در بیش از 25 کشور جهان از مرکز فروش محصولات خود را دارد.


سه شنبه 30 دی 1393 12:15 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
پدرامبا سلام احتراماً شرکت راد الکتریک نمایندگی انحصاری انکودر های hohner می باشد و آمادگی خود را جهت همکاری با آن شرکت محترم اعلام می کند.امید به آنست که شاهد همکاری با شما در آینده نزدیک باشیم. با نهایت تشکر مهندس پدرام radelectric.co encoderhohner.comچهارشنبه 15 مهر 1394 9:19
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy