آموزش زبان تخصصی مهندسی

آموزش زبان تخصصی مهندسی
از آنجایی که شما در خرید ، کار و بررسی تجهیزات صنعتی نیازمند مطالعه کاتالوگ مرتبط با آن قطعه هستید و اکثر کاتالوگ ها دارای لغات تخصصی میباشند که شما نیاز به دانستن آن ها دارید ، ما در سرویس جدید خود این نیاز شما رو کاملا رفع میکنیم .ما در سرویس جدید آلینداس به نام  Technical Words قصد داریم مهمترین و کلیدی ترین واژه های تخصصی را آموزش دهیم . سرویس Technical Words در کوتاه ترین زمان به شیوه ای جدید واژگان کاربردی را به شما می آموزد . شما دوستان و علاقه مندان برای استفاده از این سرویس رایگان می توانید صفحه تلگرام ما به آدرس Alindas_Video را دنبال کنید .

سه شنبه 20 تیر 1396 11:28 توسط آلینداس با موضوع اخبار آکادمی آلینداس
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
محمد کردشما بی نظیریدیکشنبه 10 فروردین 1399 23:04
کاظم. راموزاز برنامه های خوب آموزشی شما کمال تشکر را دارم. بسیار مفید وبا اساتید خوب شما قابل فهم است.سپاسگزارم جمعه 8 آذر 1398 21:01
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy